top of page

Офіс цифрових компетентностей
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

8.jpg

Офіс цифрових компетентностей Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено в на базі кафедри інформаційних систем та технологій, факультету інформаційних технологій з метою виконання завдань структурного проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти «dComFra: Рамка цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян / Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens» програми Erasmus+ KA2, 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP (далі – Проєкт), що виконується Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у складі міжнародного консорціуму університетів

Керівник офісу цифрових компетентностей: Гладка Мирослава Вікторівна, к.т.н., доцент кафедри інформаційних систем та технологій

1.jpg

Основні завдання та функції:
 

  • забезпечення громадянам можливості реалізації конституційного права на здобуття освіти та підвищення кваліфікації незалежно від статті, раси, національності, соціального і майнового стану. Організація, координація та проведення навчальних занять (лекцій, воркшопів), круглих столів, нарад, семінарів, конференцій, для виконання завдань Проєкту згідно з договорами Університету з іншими закладами вищої освіти та організаціями в межах і по за межами Проєкту.

  • організація підвищення кваліфікації освітян (в тому числі вчителів шкіл і викладачів професійно-технічних закладів освіти) з точки зору забезпечення цифрових компетентностей, відповідно до Української рамки цифрових компетентностей для освітян.

  • організація навчання (тренінгів) з підвищення рівня цифрових компетентностей для громадян, включаючи внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО/ООС, безробітних та інших громадян згідно з планом Проєкту, відповідно до Української рамки цифрових компетентностей для громадян.

  • функціонування як базового центру з підвищення рівня цифрових компетентностей для громадян, що відповідає цілям Міністерства цифрової трансформації України (п.14.3 Програми діяльності Кабінету Міністрів України «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»).

  • проходження сертифікації та функціонування як тестового (сертифікаційного) центру за міжнародною програмою з забезпечення цифрових компетентностей.

  • забезпечення функціонування та відповідності вимогам державних стандартів приладів і обладнання, які знаходяться в ОЦК.

  • виконання інших функцій, відповідно до завдань і мети створення ОЦК.

1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
bottom of page