Конференції, конкурси, олімпіади
КОНФЕРЕНЦІЇ
На факультеті інформаційних технологій щороку проводиться низка конференцій, детальніше про які можна дізнатися за посиланням.
Для аспірантів кафедра щороку в грудні організовує науковий семінар з міжнародною участю SCI-IST.
КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.” Вінницький національний технічний університет призначено базовим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку „Інформатика і кібернетика”.
У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи вищих навчальних закладів України. На конкурс подаються не більше трьох кращих наукових робіт – переможців I туру конкурсу з кожної групи спеціальностей (разом не більше шести робіт від одного ЗВО).
ХАКАТОН "GLOBAL GAME JAM"
Всесвітній рух Global Game Jam було засновано у 2008 році у м.Сан-Франциско, США. З того часу він охопив 113 країн світу та залучив десятки тисяч учасників. Раз на рік, наприкінці січня, професіонали та ентузіасти ігробудівництва збираються разом, щоб наступні 48 годин попрацювати над розробкою комп'ютерних ігор. Тема, якій ці ігри мають відповідати, оголошується центральним оргкомітетом о 17:00 місцевого часу. Інших обмежень - немає. Можливо працювати у команді будь-якого розміру чи наодинці, використовувати будь-які інструменти чи технологію (навіть можна розробити не комп'ютерну, а настільну гру). Головне - створити гру протягом джему та поділитися її кодом на офіційному сайті. У 2016 році Global Game Jam зібрав у світі 37000 учасників, які створили 6866 ігор. Тоді ж і Україна долучилась до цієї світової події. У стінах Кіровоградської льотної академії НАУ зібрались 78 представників Києва, Харкова, Кіроворада, Вінниці, Одеси, Запоріжжя та інших міст, які створили 14 проектів. У 2017 році вже 120 учасників зробили 31 гру.
З 2018 року, із подальшим зростанням кількості бажаючих, локації починають створюватися у інших містах країни. А минулого року у світі Global Game Jam пройшов у 860 містах 113 країн, де 47 000 розробників за вихідні створили понад 9000 ігор. Свій внесок у здобуття цього рекорду зробили 538 українських розробників. Зібравшись на 6 локаціях вони створили 118 ігор. Давайте у 2020 році перевершемо це досягнення!
Основним призом для кожного учасника є, по-перше, власний проект, який згодом можна удосконалити та випустити на комерційній основі. Також унікальною є атмосфера творчості та співпраці, яка створюється на хакатоні. Багато знайомств з джему перетворюються у міцні професійні зв'язки. Але український оргомітет залучає і компанії-спонсори, які нагороджують переможців цінними призами: електронними пристроями, преміями чи білетами на світові ІТ-конференції, такі як White Nights, Casual Connect, Quo Vadis чи Nordic Game.
Кафедра інформаційних систем та технологій була організатором локації в м. Київ для проведення конкурсу у 2018, 2019 та 2020 р.
Детальніше: